Pandemia zmieniła życie każdego z nas. Pokrzyżowała również plany sportowcom. Widać to najlepiej, gdy prześledzimy losy zaprzyjaźnionej drużyny KTS. Wszyscy bardzo liczyliśmy na kolejne spektakularne mecze zespołu w Lidze Mistrzyń, tymczasem rozgrywki zostały zawieszone w najciekawszym momencie. Nawet zdobycie przez tarnobrzeski team po raz 29 tytułu Drużynowego Mistrzostwa Polski Kobiet w Tenisie Stołowym 2019/2020 jakoś cieszy inaczej.

Jednak dominacja zespołu Zbigniewa Nęcka w kraju jest niepodważalna. 19 czerwca w hotelu Evva trener i jego podopieczne odebrali z rąk Prezesa PZTS, Dariusza Szumachera złote medale za sezon 2019/2020. Tego też dnia złożono podziękowania dla sponsorów i partnerów, wśród wymienionych znalazła się również społeczność naszej szkoły. Trener drużyny dołożył wszelkich starań, by osobiście spotkać się z wszystkimi zaangażowanymi w pracę dla KTS.

27 czerwca i my otrzymaliśmy piękne świadectwo przyjaźni. W murach „Hetmana” zagościł trener Zbigniew Nęcek i złożył na ręce Dyrektora szkoły, Pawła Dobrowolskiego podziękowania dla wszystkich uczniów i nauczycieli zaangażowanych w oprawę medialną spotkań tenisowych. Takie wyróżnienie to dla nas zaszczyt. Złoty „Hetman” dziękuje złotym medalistkom za pamięć, współpracę i wszystkie niepowtarzalne chwile! Czekamy z niecierpliwością na nowy sezon i nową dawkę sportowych emocji.