Pełna historia pracowników

DYREKCJA

Paweł Dobrowolski – dyrektor od 01.09.2014
Maria Orzeł-Łysiak – dyrektor  od 06.1990 do 31.08.2014
Marzena Jarzyna – zastępca dyrektora od 01.11.1998 do 31.08.2020
Aniela Kmieciak-Janiszewska – zastępca dyrektora 01.09.1992 do 31.10.1998

Marta Wciseł – wicedyrektor od 01.09.2021

RELIGIA

o. Sławomir Słoma OP 1990-1991
ks. Adam Węglarz 1991
ks. Józef Gut 1991-1993
ks. Mieczysław Janiec 1993-1994
ks. Jan Tokarski 1994-1995
ks. Kazimierz Żyłka 1995-1996
ks. Adam Marek 1997
ks. Tomasz Orzeł 1997-1998
ks. Stanisław Olszówka 1997-1998
ks. Stanisław Klecha 1998
o. Dariusz Kantypowicz OP 1998-1999
o. Marek Kosacz OP 1999-2001
s. Renata Skoczek 2001-2004
br. Dawid Kabza OP 2004-2005
o. Zygmunt Chmielarz OP 2005-2007
o. Norbert Oczkowski OP 2007-2009
o. Ihor Hnyus OP 2009-2015
o. Łukasz Filc OP 2009-2010
o. Jacek Dębski OP 2015-2016
ks. Michał Wrona 2016-2018
o. Grzegorz Doniec OP 2018-2019
ks. Maciej Charabin od 09.2019

JĘZYK POLSKI

Ewa Kawalec 1990-1991
Maria Orzeł-Łysiak 1990-2014
Elżbieta Chruściel 1991-2000
Grzegorz Kociuba 1992-2003
Renata Dąbrowska od 1993
Iwona Hetnar 2004-2005
Dorota Rzeźnik od 2004
Anna Niedźwiedź od 2005
Małgorzata Barańska 05.2011-02.2012
Marzena Jarzyna od 09.2014
Kamila Wolska od 09.2017

JĘZYK ANGIELSKI

Anna Salnikow 1990-2002
Sławomir Hajnas 1990-2005
Michelle Conavay 1992-1993
Don Droubay 1993-1994
Małgorzata Makowska 1993-1994 i 2008-2016
Izabela Mroczkowska 1993-1995
Rachel Fried 1995
Alina Tymków 1995-1998
Beata Drozd 1996-1999
Leszek Horoszko 1998-1999 i od 2007
Wciseł Marta od 1999
Olga Ratenburg 2004-2006
Maja Ciumak 2005-2006
Renata Brzozowska 03-06.2005
Grzegorz Tarnowski 04-06.2005
+Piotr Madej 2005-2008
Michael Sinclair 2006-2008
Elwira Suska 2006-2008
Magdalena Kowal 2008-2009
Kamila Ciba-Szwed 2008-2009
Agnieszka Madej od 09.2009-02.2010
Łukasz Furtak 02.2010-06.2012
Magdalena Krząstek 2016-2018

Sylwia Wychowaniak od 2016
Katarzyna Łazowska od 2017

Adam Kunysz od 2017

JĘZYK FRANCUSKI

Aniela Kmieciak-Janiszewska 1990-2005
Marek Mrozek 1995-1996
Elżbieta Kantorowicz 1996-1997
Barbara Gadawska 1997-1998
Paweł Czerwiński 2004-2011
Renata Krasa od 2005
Damian Maciąg 2010-2011

JĘZYK ROSYJSKI

Renata Krępa od 2005-2019, od 2020
Klaudia Kubik 2019-2020

JĘZYK NIEMIECKI

Zbigniew Ryba 1990-1992
Beata Wróblewska 1991-1992
Barbara Szewerniak od 1992
Janusz Szewerniak od 1992-2012

JĘZYK ŁACIŃSKI I KULTURA ANTYCZNA

Maria Zielińska 1990-1993
Marzena Jarzyna od 1993
Elwira Suska 2007-2008
Magdalena Dziubak 2008-2010

PLASTYKA/HISTORIA SZTUKI

WIEDZA O KULTURZE

Jolanta Kołacz-Bernatowicz 1990-1994 (plastyka)
Elżbieta Miśkiewicz 1994-2006
Przemysław Zamojski od 2006

BIOLOGIA

Marek Pengal od 1990-2015
Małgorzata Makowska 1993-1994
Urszula Jaworowska 1995-2005
Krzysztof Wolski od 2005
Sylwia Wychowaniak od 2016

MATEMATYKA

Anna Rytwińska 1990-1991
Kazimierz Łysiak 1990-2013
Wioletta Łygas 1991-2003
Paweł Dobrowolski od 1992
Wiesława Wrona 2004-2006
Grzegorz Serwan od 2006
Małgorzata Badura 2007-2012
Halina Strojek 2006-2012 i 2013-2014
Barbara Lipiec 2012-2014
Beata Suska od 2013
Agnieszka Kiełt od 2016
Joanna Szpyt od 2019

INFORMATYKA/TECHNOLOGIA INFORMACYJNA

Bogusław Szwedo 1990-1991
Kazimierz Łysiak 1991-2004
Marek Mścichowski 2004-2005
Piotr Wałcerz 2005-2007
Jacek Kulasa 2007-2008
Monika Bidas 2008-2009
Marek Kierzkowski od 2006
Leszek Mazur 2009-2018
Grzegorz Serwan od 2018

GEOGRAFIA

Urszula Żak od 1990
Dorota Adamkiewicz 02-06.1995
Robert Miczko 02-06.1995

PSYCHOLOGIA

Ewa Pysz – Pierańska 1990-1996
Bożena Andrychowicz 1990- 1998
Agnieszka Homarowicz 2004-2007

KULTURA ŻYWEGO SŁOWA/EDUKACJA ARTYSTYCZNA

Sylwester Łysiak 1990-2016
Kamila Wolska od 2016

CHEMIA

Magdalena Świszcz 1990-1993
Natalia Urban-Szymańska 1990-2014
Magdalena Ciach od 2004
Krzysztof Wolski 2005-2014
Barbara Wachałowicz 2017-2020
Anna Kalinka do 2020

HISTORIA

Tadeusz Zych 1990-1998, 2006 – 2011
Izabela Mroczkowska 1993-1995
Wojciech Stępień 1995-2004
Grzegorz Kobylski od 1998
Tomasz Filozof 2004-2006
Hubert Stadnik 2006-2013
Dariusz Szwandrok 2008-2009
Tomasz Ciach od 2012
Marzena Sarzyńska od 2012
Katarzyna Kępińska-Polakowska 2020-2021

MUZYKA

Katarzyna Drałus 1992-1996
Małgorzata Lasota 1996-1999
Roman Safin 1999-2016
Kamila Wolska od 2016

FIZYKA

Jacek Bąk od 1990 do 2020
Grzegorz Flisiak 2005-2006
Aleksandra Krzemień 2005-2009
Marek Kierzkowski od 2006
Robert Dębicki 2008-2009
Ewa Wołkowicz 2009 – 2010
Magdalena Wójcik 2020-2021

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE/EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

+Józef Salik 1992-2016
Dorota Skórska od 2011

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Beata Wójtowicz 1999-2000
Beata Stępień 2000-2002
Elżbieta Wojtaszek 02.2006-06.2007
Elżbieta Chabel od 2007 (pedagog szkolny)

REWALIDACJA

+Krystyna Szwarc od 2007-2011, 2017-2019

PRAWOZNAWSTWO/ELEMENTY PRAWA

Janusz Nowak 1994-1996
Marcin Pazgier 2018-2019
Magdalena Harnik od 2019

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
I EKONOMIA

Roman Dąbrowski 1994-1999 (ABC przedsiębiorczości)
Jolanta Zielińska-Kobylska 1999-2002 (podstawy ekonomii)
Grzegorz Kobylski od 2002 (podstawy przedsiębiorczości, podstawy ekonomii)

WYCHOWANIE FIZYCZNE I PŁYWANIE

Dariusz Hamera 1990-1992
+Józef Salik 1990-2016
Dorota Skórska od 1991
Łukasz Zasuwa od 2007
Tomasz Ciach od 2016

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Joanna Tomczyk od 12.2011 – Księgowa
Jerzy Pawelak od 2005 – Sekretarz Szkoły
Stanisław Grądziela 10.1990-08.2020 – Kierownik administracyjny
Barbara Misiak 04.1990-12.2011 – Główna Księgowa
Beata Chojnacka 1990-1991
Elżbieta Knap 1990-1998
Andrzej Żarów 1993-1999
Helena Krupa 1993-1997
Leszek Grębowiec 1998-1999
Małgorzata Pawelak 1998-2010
Janusz Nakonieczny 1999-2000
Janusz Iskra 1999-2000
Mirosław Walczyna 1999-2004
Andrzej Bałdyga 2000-2002
Beata Hałka 2000-2003
Andrzej Pawelak 2005-2010
Jerzy Pawelak od 2005
Monika Wrona 2007-2011
Aneta Maj od 05.2010 – o6.2013
Renata Tomczyk 09.2011 – 06.2012
Renata Duma 09.2011 – 06.2012
Ewa Kuchno od 2012
Krystyna Gwoździowska od 2012