VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa TSTO

W godzinach popołudniowych 8 lutego, na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej OSIR Tarnobrzeg,  odbył się po już po raz ósmy, Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa TSTO.

Do rozgrywek przystąpiło 20 uczniów I Społecznego Liceum, którzy  konkurowali ze sobą, grając 2 sety w każdym meczu i przechodząc w ten sposób do następnego etapu.  Rywalizacja była bardzo interesująca, bo decydowała o tym, kto stanie na najwyższym stopniu podium. Ale  dla uczniów naszej szkoły to nie tylko rywalizacja, to również zabawa, która zapewnia brak nudy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu.  Tenis stołowy jest to sport zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ta dyscyplina sportowa nie wymaga wcześniejszego specjalnego przygotowania. W grze poradzą sobie osoby, które nie mają kondycji, jak i te trenujące na co dzień,  pomaga w budowaniu świadomości własnego ciała oraz koordynacji ruchowej.  Tak więc uczniowie jak i uczennice naszej szkoły przystępujący do turnieju tenisa stołowego ćwiczyli swoje umiejętności i dobrze bawili się dopingowani przez swoich kolegów i przez Pana Dyrektora Pawła Dobrowolskiego. Nad organizacją i właściwym przebiegiem rozgrywek czuwały Panie – Dorota Skórska i Renata Krasa.

Do etapu finałowego  VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa TSTO  zakwalifikowało się 3 zawodników. Po rozegraniu meczów i podsumowaniu punktacji zwycięzcą tegorocznego turnieju został Filip Białek ( kl. 1D). Na drugim miejscu uplasował się Michał Kostępski ( kl. 3D). 3 miejsce zajął Kamil Wiater (kl. 4G).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!