Students Club 39.5 otwarty :-)

Dzisiaj w naszym ,,Hetmanie” uroczyście otworzyliśmy Students Club 39.5. Już dawno marzyliśmy o tym, aby w szkole powstała kawiarenka. Obecny rok szkolny pod hasłem ,,Żyjemy w zdrowym trybie” zmotywował nas jeszcze bardziej do tego, aby urzeczywistnić marzenia. I stało się! Wyremontowaliśmy pomieszczenie, dostosowaliśmy do wymogów sanitarnych i od dzisiaj ruszyliśmy. Pani Katarzyna będzie codziennie czekała na społeczność ,,Hetmana” z pysznymi, zdrowymi kanapkami, domowym ciastem, świeżymi sokami smoothie, świetną kawą z syropem, herbatką, wodą z miętą. Mamy nadzieję, że wszystkim przypadnie do gustu nie tylko menu, ale też niepowtarzalny klimat, jaki panował będzie w kawiarence. W tym nastrojowym miejscu z kominkiem będzie zawsze słychać dobrą muzykę, a nasi szkolni artyści zaprezentują swoje prace.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania i odwiedzania Students Club 39.5.