Magiczny wieczór andrzejkowy

W czwartek, 24 listopada, w Hetmanie odbyła się dyskoteka andrzejkowa.

Był to magiczny wieczór i wspaniała okazja do spędzenia czasu razem. Tuż po wejściu do budynku, każdy mógł poczęstować się ciastkiem z przepowiednią, a następnie udać się do pozostałych stoisk z wróżbami, znajdującymi się w różnych częściach szkoły. Uczniowie klasy 1B przybrali role wróżbitów i z przyjemnością przepowiadali przyszłość swoim kolegom i koleżankom. Szczególną popularnością cieszyły się atrakcje w szkolnych piwnicach, które zwykle nie są dostępne dla uczniów. Wszyscy hetmaniacy bawili się świetnie, śmiechom i tańcom nie było końca. Przez cały czas trwania dyskoteki panowała cudowna atmosfera, a dzięki motywowi Glamour klimat całej imprezy był niesamowity. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne Andrzejki. (Martyna Piekarska)