Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy w Hetmanie Dzień Dziecka. Z tej okazji nauczyciele przygotowali dla uczniów mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Po życzeniach i krótkiej przemowie Pana Dyrektora, plan wydarzenia przedstawiła pani Dorota Skórska. Największą niespodzianką dla wszystkich była gra kahoot, w której uczniowie mieli za zadanie rozpoznać nauczycieli ze zdjęć pochodzących z ich młodości. Poprawne odpowiedzi często zaskakiwały grających, a zabawa wprawiła ich w radosny nastrój. Następnie biorący udział w wydarzeniu uczniowie i nauczyciele zostali rozruszani rytmami dobrze wszystkim znanej belgijki. Po tym zastrzyku pozytywnej energii hetmańskie dzieci mogły przypomnieć sobie dawne zabawy z podwórka. Pojawiły się gry, takie jak państwa-miasta czy klasy. Nie zabrakło także klasycznej skakanki. Dla wszystkich uczestników przygotowano także przekąski kojarzące się z dzieciństwem-popcorn i watę cukrową, które znikały w mgnieniu oka.

Z okazji minionego święta wszystkim dzieciom, tym małym i dużym jeszcze raz życzymy samych sukcesów oraz uśmiechów na twarzy. (MS)