Co nam w duszy gra…

Jesienne spotkanie z muzyką na nami…

Prawie 2,5 godzinny koncert, w którym pokazali się nasi wspaniali uczniowie i absolwenci odbył się w miniony czwartek. Młodzi artyści jak zwykle zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny i instrumentalny. Było wzruszająco, momentami poważnie, nostalgicznie, a czasami zabawnie. Osoby występujące same wybierały sobie repertuar, by pokazać publiczności „Co im w duszy gra…”, co jest dla nich ważne i czym chcą się ze sceny z publicznością podzielić.

Wyjątkowe są te muzyczne spotkania. Przede wszystkim dla tych młodych ludzi, którzy oswajają się z tremą, z występem publicznym wyrażając siebie i odsłaniając kawałek swojej duszy.

I tak właśnie od 10 lat możemy bawić się, wzruszać i cieszyć muzyką w Hetmanie. Jest to jedno z wydarzeń, które na stałe zagościło w harmonogramie roku szkolnego i na które wiele osób z niecierpliwością czeka.

Jedno muzyczne spotkanie a wzięło w nim udział aż 31 artystów! W tegorocznym koncercie wystąpili dla nas:  Kamila Wolska,  gość specjalny Michał Jurkiewicz, Diana Ciecierska, Natalia Ciecierska, Roksana Dziura, Patrycja Gorczyca, Emil Trela, Magdalena Mroczka, Grzegorz Rawski, Maciej Krop, Blanka Bobula, Magdalena Krzyżek, Marek Dybus, Jan Mazurkiewicz, Jan Szwagierczak, Szymon Szulich, Milena Furtak, Gabriela Czerwińska, Anna Misior, Maja Zioło, Emilia Barnaś, Klaudia Huk, Julia Kutyła, Jakub Wąsik, Aniela Roman, Emilia Roman, Magdalena Bogacz, Patryk Socha, Brunon Jaworski, Zuzanna Świstek i Hubert Myszka.

Dziękujemy za profesjonalne nagłośnienie i obsługę techniczną panu Krzysztofowi Wolskiemu i Hubertowi Myszce.

Ogromne podziękowania ślemy do pani Katarzyny Kmuk i Natalki Kmuk za przepyszne jubileuszowe torty.

Gratulujemy naszym wspaniałym prowadzącym Kacprowi Janczy i Maćkowi Wolakowi. Humor i profesjonalizm ich nie opuszczał.

Scenografią i opieką artystyczną zajęła się pani Kamila Wolska.

Do zobaczenia i usłyszenia na koncercie walentynkowym!