Znakomite wyniki matur w Hetmanie!

Pomimo tego, iż od marca ubiegłego roku, tegoroczni Maturzyści praktycznie pracowali zdalnie (za wyjątkiem września i października),  jednakże nie przeszkodziło im to w uzyskaniu bardzo wysokich wyników z egzaminów maturalnych. Wystarczy jedynie nadmienić, że na 82 zdających język angielski na poziomie podstawowym, aż 36 uczniów uzyskało wyniki 100%. Zatem niemal co drugi Maturzysta z Hetmana, uzyskał z tego przedmiotu maksymalną liczbę punktów. W sumie wszystkich wyników 100% było aż 60 na 86 zdających. Patrząc na rezultaty uzyskane przez Hetmaniaków, ze wszystkich zdawanych przedmiotów (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), z wielką radością należy pogratulować Młodzieży pięknych wyników. Śmiało można powiedzieć, że mimo trudnej sytuacji związanej z nauką w czasie pandemii, spokojnie daliście radę. Teraz możecie wybierać uczelnie, na jakich będziecie chcieli podjąć studia. Serdeczne podziękowania należą się również Nauczycielom, którzy nie szczędzili sił, czasu, wielkiego zaangażowania w przygotowanie naszych kochanych Maturzystów do tych ważnych egzaminów. Razem zrobiliśmy  wszystko, aby wyniki były takie, jakie są. Tygodniowy obóz naukowy, sobotnie spotkania powtórkowe, konsultacje w szkole, egzaminy semestralne, zajęcia zdalne tuż przed egzaminami, a przede wszystkim solidna praca przez trzy lata, przyniosły efekty. Na dokładną analizę i podsumowania przyjdzie jeszcze czas i z pewnością zamieścimy na stronie szczegółowe informacje na temat tegorocznych matur w Hetmanie.