XVIII Spotkanie Wargamingowe – Sandomierz 2021

XVIII Spotkanie Wargamingowe – Sandomierz 2021.

Koło modelarskie zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli Hetmana na Turniej Gry Strategicznej ,,Wrzesień 1939”, który odbędzie się 13.11.2021 r. na Zamku Królewskim w Sandomierzu w godzinach 12.00 -16.00. XVIII spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Po ostatnim sukcesie w Warszawie będziemy bronili pierwszych miejsc w kategoriach seniorów i juniorów.

Nasza praca została zauważona i doceniona przez Pana Adama Sikorskiego autora programu ,,Było nie minęło, kronika zwiadowców historii” z TVP Historia, który wraz ze swoją filmową ekipą odwiedzi nas i nagra jeden odcinek swojego kultowego programu. Częścią artystyczną zajmą się nasi zdolni uczniowie pod kierunkiem Pani Joanny Szpyt. Władze samorządowe miasta Sandomierza ufundowały cenne nagrody i puchary. Do zobaczenia!