Kolejne inspirujące spotkanie już dzisiaj! Zapraszamy

Przed nami kolejne fantastyczne spotkanie online!

Już dzisiaj o godzinie 16.00 na platformie ZOOM porozmawiamy z Filipem Cembalą! Możecie zadawać pytania lub po prostu posłuchać o szczegółach tym razem dotyczących TEATRU MUZYCZNEGO!

Zapraszamy!

FILIP CEMBALA – aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.
Od 2008 roku pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce. Współpracuje z Teatrem Scena Prezentacje w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Operą na Zamku w Szczecinie. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał role: m.in BJ w „Balu manekinów”, Dima w spektkalu „Curikow”, Mustafa w „Kogucie w rosole”, Parysa w „Romeo i Julii”, w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. W 2012 roku został stypendystą Marszałka woj. zachodnio-pomorskiego i w ramach tego stypendium wyreżyserował widowisko słowno-muzyczne „Waśnie tysiąca i jednej nocy”. Wziął udział w wielu kultowych spektaklach, m.in.: „Romeo i Julia”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Zorba” czy „Footloose”. Pracował również w dubbingu, zagrał między innymi Krecika w bajce Safari. Nagrał piosenkę do bajki Kikoriki. Fani musicalu z pewnością znają go z Opery na Zamku w Szczecinie z roli Angel’a w szczecińskiej wersji musicalu „Rent” (za którą otrzymał nagrodę „debiut roku” na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni i nominację do Bursztynowego pierścienia w kategorii aktor roku ). Zagrał również Che w musiacalu „Evita” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Obecnie gra główną rolę w „Gorączce Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Link do spotkania przesyła pani Kamila Wolska kamilawolska@hetman.edu.pl