ŻYCZENIA OD TELEWIZJI SZKOLNEJ

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji, Koleżanki i Koledzy! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cała ekipa telewizji szkolnej życzy Wam świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu i zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia. Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, by upłynęły w rodzinnej, przyjemnej atmosferze. Aby pod świąteczną choinką znalazło się mnóstwo prezentów a także życzliwość i wzajemne zrozumienie. Życzymy ciepła i obfitości wszystkich dóbr. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Możliwości refleksji nad życiem i spokoju myśli. Mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, aby był pełen optymizmu, uśmiechu, radości i wdzięczności, a także szczęścia, wrażliwości i miłości. Pracowitości, która sprawi, że wszystkie działania zakończą się sukcesem. Ciekawości świata i odkrywania nowych rzeczy. Sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Niezapomnianego, niepowtarzalnego i pełnego wrażeń sylwestra. Wszystkiego najlepszego!