Wszystko co dobre, szybko się kończy…

W dniach 6-10 września odbywał się coroczny obóz naukowy dla uczniów klas trzecich liceum przygotowujących się już do matury.

Tradycyjnie, miejscem nauki i wypoczynku był Krasnobród, w zaprzyjaźnionym ośrodku Pszczeliniec. Poszczególne dni upłynęły uczniom klas 3 ABC na zgłębianiu tajników nauk ścisłych, czyli biologii, chemii, matematyki, geografii, fizyki oraz informatyki, a także przedmiotów humanistycznych: j. polskiego, j. angielskiego, historii oraz WOS-u. Zajęcia były bardzo intensywne, w 2 dwóch sesjach przedpołudniowych oraz 2 popołudniowych, niejednokrotnie na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody. Dopełnieniem planowych zajęć były dodatkowe konsultacje wieczorne.

Oprócz zajęć dla umysłu, trzecioklasiści mogli zwiedzać okoliczne malownicze wąwozy i lasy, zachwycać się panoramą z wieży widokowej i kapliczką na wodzie oraz relaksować się nad pobliskim zalewem. Te pięć dni obozu minęło w okamgnieniu, pozostawiając niezapomniane wrażenia. Jak w życiu, wszystko, co dobre szybko się kończy, czasem wręcz za szybko…

Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć poniżej.