Witamy poświątecznie!

Tak szybko mija ten cudowny, rodzinny i pełen miłości czas.

Wielkanoc to przede wszystkim czas nadziei, a nadzieja w czasach pandemii jest szczególnie ważna.

W zmartwychwstaniu swego syna Bóg daje do zrozumienia, „jak bardzo zależy mu na życiu każdego człowieka, którego powołał do istnienia” – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec podczas liturgii Wigilii Paschalnej w katedrze w Limburgu. Każdemu z nas  bardzo zależy na życiu i zdrowiu szczególnie bliskich nam osób, dlatego nadal musimy uważać na siebie i innych, by spotkania rodzinne w kolejnych latach były jeszcze bardziej radosne i pełne cudownych ludzi wokół!

Mamy nadzieję, że wypoczęliście nasi Drodzy Uczniowie i z optymizmem oraz  nadzieją w sercach wrócicie do szkolnych zajęć już jutro tj. 7.04.2021.

Czekamy na Was!

A poniżej galeria naszych wspaniałych uczniów. Zajrzyjcie 🙂