Ważny jest pomysł!

Jakiś czas temu, na lekcję języka polskiego uczniowie  klasy 1a i 1b mieli za zadanie przygotować projekt, który w ciekawy sposób podsumowałby i ukazał motywy i idee kultury średniowiecza. Prezentacje były bardzo interesujące, wszyscy stanęli na wysokości zadania, ale jeden pomysł w sposób szczególny wyróżniał się na tle innych.

Uczniowie z klasy 1b, czyli Kacper Janczy, Stanisław Hajduk, Grzegorz Rawski i Maciej Wolak zaprojektowali piękne plakaty, które wraz z bardzo dobrym omówieniem ich treści i przesłania przedstawili kolegom i koleżankom z klasy. Plakaty zostały już nawet wydrukowane w odpowiednim wymiarze i na specjalnym papierze po to, by po powrocie do szkoły mogły przyozdabiać klasę do języka polskiego.

Chłopakom gratulujemy kreatywności i talentu!

Kacper Janczy brawo za oprawę graficzną!

Plakaty za zgodą autorów prezentujemy poniżej: