Ważne przesłanie naszego absolwenta

Adam Pasierb, absolwent naszej szkoły, gościł w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN z bardzo ważnym przesłaniem.

Adam jest autorem piosenki, która wspiera działalność Telefonu Zaufania. Na scenie występuje pod pseudonimem Adaś, a jego utwór pod tytułem „Dessous” został odtworzony na Tik Toku ponad 5 milionów razy za sprawą swojego poruszającego tekstu, który dotyczy zdrowia psychicznego młodych ludzi. Razem z Aleksandrą Milczarek, psycholożką i konsultantką Telefonu Zaufania, odwiedził studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o tym, jak ważne jest rozmawianie o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży. Dzięki piosence Adasia coraz więcej nastolatków dowiaduje się, że nie są osamotnieni i mogą szukać wsparcia m.in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która pomaga nastolatkom w kryzysach psychicznych. Naszemu absolwentowi serdecznie gratulujemy inicjatywy, a poniżej zamieszczamy link do piosenki oraz do rozmowy z Adamem.