Uroczyste podsumowanie XI Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego

27 października w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego. Tegorocznym hasłem przewodnim konkursu była: „Moja rodzina”. Naszą szkołę reprezentował w tym wydarzeniu Dominik Madej, uczeń klasy 2 „a”. Dominik zdobył wyróżnienie za wiersz „Portret rodzinny”.

Na uroczystość licznie przybyli zaproszenie goście: przedstawiciele władz powiatowych oraz kuratoryjnych, media lokalne i oczywiście –  nagrodzeni w konkursie wraz z opiekunami. Wydarzenie poprowadziła dyrektor placówki, Pani Anna  Żarów. Gospodyni spotkania na wstępie przedstawiła krótką historię konkursów organizowanych od 11 lat przez Stowarzyszenie Libri, omówiła specyfikę jedenastej edycji i zaprezentowała zebranym pokonkursowy almanach, zawierający prace uczestników z trzech kategorii: literackiej, plastycznej i multimedialnej. Potem uczniowie odbierali gratulacje z rąk władz powiatu oraz uhonorowani zostali dyplomami i upominkami.

Dominikowi gratulujemy konkursowego wyróżnienia i debiutu na łamach regionalnego almanachu!