UKS Hetman na wakacjach!

OBÓZ PŁYWACKO – WARGAMINGOWY

Już po raz trzeci Uczniowski Klub Sportowy HETMAN zorganizował obóz sportowo-wargamingowy z myślą o dzieciach i młodzieży. 10 sierpnia 2021 r. grupa 40 uczestników wraz z kadrą nauczycieli i trenerów rozpoczęła wakacyjną przygodę w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu. Celem głównym obozu było przygotowanie kondycyjne zawodników sekcji pływackiej UKS-u oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rówieśników. Tak jak w latach ubiegłych organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji, m. in.: zajęcia z pływania pod okiem wykwalifikowanych trenerów PZP, zajęcia z gier strategicznych z instruktorem, wycieczkę do parku trampolin w Radomiu, spływ kajakowy, letnią olimpiadę sportową, nocny seans filmowy, baloniadę, piżama party, konkurs talentów czy bal przebierańców. Podczas trwania obozu zorganizowano wiele konkursów i zawodów, za uczestnictwo w których dzieci i młodzież otrzymali liczne upominki, puchary i dyplomy. Wybierano także najsympatyczniejszych obozowiczów oraz najsympatyczniejszego wychowawcę, którym bezapelacyjnie został absolwent Hetmana – Rafał Domański.

Zarówno w oczach opiekunów, jak i wszystkich uczestników, obóz zapisał się jako bardzo udany. Dzieci, pomimo ogromu wysiłku, jaki musiały włożyć w treningi i wyzwania zaplanowane w programie, były bardzo zadowolone, a z wiarygodnych źródeł wiemy, że już myślą o kolejnej takiej przygodzie ze sportem pod hasłem „Lato z  HETMANEM”. Do zobaczenia za rok!