Tenis stołowy i Hetmaniacy

W czwartek 17.11.2022 r. ponownie po dwóch latach, spotkała się młodzież tarnobrzeskich szkół ponadpodstawowych na rozgrywkach sportowych w ramach Licealiady. Na turniej tenisa stołowego organizowanego przez ZS „Górnik” przybyły dziewczęta i chłopcy z 6 szkół. Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Panejko (4e) i Weronika Furdyna (3a) oraz męska drużyna w składzie: Michał Kostępski (3d) i Maciej Majchrzak (3d). Rozgrywki prowadzone były systemem mieszanym. Nasze drużyny w I fazie rozegrały turnieje z ZS 2 „Rolnik” i ZS „Górnik”, awansując: dziewczęta do gry o finał, a chłopcy o zdobycie III miejsca. Nasi Tenisiści po zaciętej rywalizacji wywalczyli III m, a Zuzia i Weronika zdobyły II miejsce, tym samym awansując do następnego etapu rozgrywek.  Dziękujemy obu zespołom za wspaniałe reprezentowanie naszej społeczności i życzymy dziewczętom, aby kolejny etap rozgrywek był dla nich ciekawym i miłym doświadczeniem nie tylko sportowym.