Szczypiorniści Hetmana w gronie najlepszych drużyn z Podkarpacia

Determinacja i upór w dążeniu do realizacji założonych celów doprowadziły drużynę piłkarzy ręcznych Hetmana do etapu wojewódzkiego rozgrywek Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego.

Po rozegraniu turniejów na poziomie powiatu grodzkiego i rejonowego przyszedł czas na półfinały wojewódzkie, a później ciężko wywalczony udział w barażach. Ostatecznie, fenomenalna drużyna Hetmaniaków, zajęła wysokie 5 miejsce w finale wojewódzkiej licealiady w piłce ręcznej chłopców 2023.

Należy podkreślić, iż każdy etap tegorocznych zawodów stał na bardzo wysokim poziome, zarówno w aspekcie umiejętności technicznych jak i  taktycznych.  Drużyna Hetmana w składzie:  Adam Sierant, Jakub Tarkowski, Mateusz Tarkowski, Jan Sroczyński, Filip Baran, Marcin Snopkowski, Maciej Krakowiak, Aleksander Polnicki, Mateusz Solarski, Stanisław Hajduk, Dominik Madej, Dariusz Rębisz –  z klasą przyjęła wyższość bardziej predysponowanych rywali i z bagażem pełnym doświadczeń zakończyła rozgrywki w gronie 5 najlepszych drużyn z naszego województwa. (ŁZ)

CHŁOPAKI JESTEŚMY WSZYSCY Z WAS DUMNI I DZIĘKUJEMY ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY!!!