Święty Mikołaj w Hetmanie

6 grudnia, jak wszystkie grzeczne dzieci wiedzą, obchodzimy dzień Świętego Mikołaja. Z tej okazji Mikołaj przekazał Samorządowi Uczniowskiemu, reprezentowanemu przez Olę Barę i Kacpra Janczy, pod przewodnictwem pani Marzeny Sarzyńskiej, prezent w formie słodkości dla wszystkich pilnych uczniów w Hetmanie. Wiele klas spędziło ten dzień, obdarowując się wzajemnie  prezentami.

Uczniowie naszej szkoły wcielili się w role elfów i śnieżynek, a wiele osób miało świąteczne sweterki, czapki Mikołaja i uszy renifera. Klasa 3c wraz z wychowawczynią panią Dorotą Skórską spędziła mikołajki w kręgielni. Świetnie się bawiliśmy w klasowym gronie. Spędziliśmy razem wspaniałe chwile, a śmiechom nie było końca. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej takich okazji do wspólnej integracji i zabawy. Dziękujemy dyrekcji za możliwość spędzenia czasu w tym doborowym hetmańskim gronie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia :))

(AF, NO)