Sukces naszych koszykarek!

Dnia 09.02 bieżącego roku miała miejsce LICEALIADA – zawody w koszykówce dziewcząt, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Naszą szkołę reprezentowały:

Hanna Michałeczko, Zofia Michałeczko, Joanna Kozak, Amelia Ciba, Karolina Rokosz, Paula Nazar, Wiktoria Kolasińska, Magdalena Mroczka i Krystyna Warzybok.

Dziewczyny grały fenomenalnie, wygrywając z każdą drużyną co pozwoliło im zająć pierwsze miejsce, a także przejść do kolejnego etapu zawodów – rejonowych!

Oto punktacja uzyskana przez nasze zawodniczki:

Hetman  –  Jachowicz

    19       :        16

Hetman – Budowlanka

      45    :          10

Hetman – Górnik

     42      :     3

Punktacja pokazuje jak nasze reprezentantki świetnie się spisały współpracując ze sobą, grając czysto, a także dobrze się przy tym bawiąc.

Ogromne gratulacje ślemy do Pana Łukasza Zasuwy, który przygotował zawodniczki do meczu oraz przez cały czas kibicował im i dawał cenne wskazówki. Podziękowania należą się również uczennicom z pierwszych klas Dominice Kowalskiej i Anieli Roman, które sędziowały i zajmowały się punktacją. Dziękujemy też Pani pielęgniarce z naszego Hetmana, która była obecna podczas całego meczu, pomagała i wspierała w razie potrzeby, a także oczywiście kibicowała. Jesteśmy wdzięczni sędziom, organizatorom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania tego sportowego spotkania, a także dziewczynom z innych drużyn za wspaniałą zabawę.

Drogie Hetmańskie koszykarki, życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach!

(Paula Nazar 3b)