Razem możemy więcej!

Hej! Tutaj Hetmański zespół Szkoły Liderów, czyli grupa młodych, zdolnych uczniów naszej szkoły, którzy chcą dokonać zmian. Pewnie wielu z was nie miało jeszcze okazji nas poznać, dlatego powiemy co nieco o sobie oraz o naszym projekcie!

Szkoła Liderów to organizacja, która wyłania liderów życia publicznego i pomaga im odkryć ich indywidualny styl oraz potencjał przywódczy. Istnieje wiele grup liderów w Polsce, nasza ekipa należy do grupy “Młodych Liderów”. Są to osoby młode, aktywnie zaangażowane w działania w swoich szkołach, w życie społeczne, a czasami próbujące swoich sił w polityce. Nasza grupa liczy 12 członków, w tym dwie liderki, które przeszły 60 godzin szkolenia.

Do tej pory mieliśmy trzech mentorów;

–>Sebastian Peret, z którym odbyliśmy zajęcia z integracji w grupie oraz ćwiczenia dotyczące tego, jak rozporządzać projektem.

–> Nataniel Broznowicz, z którym mieliśmy zajęcia na temat promocji, uczył nas, jak najlepiej nagłaśniać projekt.

–> Izabela Peret, która pokazała nam za pomocą „burzy mózgów” jak rozwijać naszą kreatywność.

Do grupy należą:

– Natalia Kmuk, liderka (2a)

– Wiktoria Ziarko, liderka (3b)

– Aleksander Harnik (1a)

– Ignacy Rzepecki (3g)

– Jasiek Szwagierczak (3g)

– Julia Żyguła (1a)

– Kacper Kowalski (1d)

– Maja Drohobycka (3g)

– Paula Nazar (2b)

– Pola Wojtaszek (1d)

– Wiktoria Kolasińska (1c)

– Wiktoria Orlińska (1c)

Naszym celem jest stworzenie projektu, który będzie najlepszy dla naszej szkoły i zdecydowanie wpłynie na waszą szkolną codzienność. Mamy już kilka pomysłów ale zależy nam również na wysłuchaniu waszych próśb, pamiętajcie wasze zdanie bardzo się dla nas liczy! Aby bliżej poznać was oraz wasze opinie, stworzyliśmy ankietę, zachęcamy do jej wypełnienia.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfc08D7WSQUu5Eq0QVnbi-oNh6PgN2RM-9eQCjAxy6NxqaqA/viewform

Dziękujemy każdej osobie, która podzieli się z nami swoją opinią! Aby nie przegapić żadnych informacji odnośnie naszego projektu zapraszamy do zaobserwowania naszej strony na Instagramie:

szkola_liderow_hetman

Mamy nadzieje, że razem uda nam się stworzyć coś niesamowitego, czekamy na wasze propozycje! Paula Nazar (2b)

The gallery was not found!