Przystanek Przemyśleń

Czy uważasz się za osobę kreatywną? Może lubisz grafikę lub promocję projektów? Mam coś odpowiedniego dla Ciebie!

Jestem Paula Nazar z klasy 3b. Dokładnie rok temu stworzyłam projekt „Przystanek Przemyśleń”. Pomysł został zaczerpnięty z włoskiej fundacji „AltraMente”, działającej w Rzymie od 2009 roku po to, by pomóc dzieciom oraz młodzieży rozwinąć swoją wyobraźnię i kreatywność. Miałam przyjemność współpracować z całym zespołem AltraMente przez 4 lata, dzięki czemu zaszczepili mi miłość do pisania książek. Dopiero po dwóch latach, od kiedy jestem w Polsce, dzięki wsparciu bliskich i przyjaciół, wyszłam z pomysłem stworzenia projektu, w którym społeczność „Hetmana” mogłaby wyrazić swoją opinię na wybrany temat, niekoniecznie w formie rozprawki czy eseju, ale również poezji, rysunku czy też fotografii. Mam nadzieję, że ten mały projekt, który stworzyłam rozwinie się  i kiedy ukończę tę szkołę, ktoś inny przejmie pałeczkę i pomoże innym rozwinąć skrzydła.

W poprzednim roku tematem projektu była „Przyszłość”. Tym razem są to Emocje”. Wszyscy chętni mają czas do 30 czerwca 2023 r. na przesłanie swojej pracy na emaila: przystanekprzemyslen@gmail.com

Wypowiedź może być w formie rozprawki, bajki, wiersza, piosenki, rysunku czy też zdjęcia. Ważne jest, by praca była własna. Proszę o podpisanie jej pełnym imieniem i nazwiskiem oraz klasą. W przypadku osób pragnących zachować anonimowość, pod pracą proszę o umieszczenie zgody na wykorzystanie jej bez podpisu autora.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na emaila, na który będą wysyłane prace, bądź kontaktować się ze mną na Facebooku czy też Instagramie.

Poszukuję również osób chętnych do prowadzenia ze mną tego projektu.

Zapraszam do obserwowania Facebooka i Instagrama projektu.

FB Przystanek Przemyśleń

IG przystanek_przemyslen

                                                                                                     Paula Nazar, 3b