Podziękowanie za serce

Na apel Sejmiku Uczniowskiego sprzed miesiąca o zbiórkę karmy dla zwierząt, które znajdują się w Schronisku „U Machowiaków”, jak zwykle życzliwie odpowiedziała hetmańska brać. Zebrane środki zostały dostarczone do Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia „Chrońmy Zwierzęta”. Nasi uczniowie – Martyna Piekarska (2b), Michał Grdeń (2a), Natalia Osmala i Oliwia Połeć (4c) – dowieźli na miejsce zgromadzoną żywność, a ponadto poświęcili swój czas na zabawę ze zwierzętami. Opiekunowie złożyli serdeczne podziękowania za dar serca dla zwierzaków w poście na swojej facebookowej podstronie. Tym bardziej, że była to już kolejna akcja w bieżącym roku szkolnym służąca wsparciu zwierząt. Pięknie, że można na Was liczyć, Hatmaniacy!