Paula Nazar wśród laureatów „Ośmiu Wspaniałych”

W piątek rozstrzygnięto  miejską edycję XXIX Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Jedną z laureatek jest uczennica naszej szkoły, Paula Nazar (3b).

Kandydatów oceniało dziewięcioosobowe jury, w skład którego weszli między innymi przedstawiciele tarnobrzeskiego samorządu, urzędu miasta i pedagodzy. Uczniowie przystępujący do konkursu wyróżniali się nienaganną postawą moralną oraz aktywnością społeczną.

Laureaci zostaną uhonorowani tytułami podczas uroczystej sesji z okazji 430. urodzin miasta.

Organizatorem Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych jest Fundacja „Świat na Tak”. Głównym celem konkursu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia – grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy, upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu oraz życzliwości jako antidotum na agresję, brutalizację życia.

Pauli serdecznie gratulujemy wyróżnienia i trzymamy kciuki za realizację pasji i kolejne działania.