Otrzęsiny klas pierwszych

W Poniedziałek, 5 października 2020r., w Hetmanie, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Jest to tradycja, w której pierwszoklasiści zostają oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej. Starsi koledzy z klas drugich nie ułatwiają im zadania i rok w rok przygotowują różne niespodzianki. Tym razem młodzi Hetmaniacy musieli przygotować układ taneczny z choreografią, plakaty, stroje a także scenkę  nawiązującą do tematu narzuconego przez starszaków. W tym roku organizatorami otrzęsin były klasy 2f i 2g, które wymyśliły zadania związane z filmami oraz serialami: Dom z papieru, Harry Potter, Piraci z Karaibów i Gwiezdne Wojny. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: pani Barbara Szewerniak, pan Grzegorz Serwan, Maja Drohobycka i Antoni Zięba z klasy 2g oraz Maja Kotulska i Jakub Kłosowski z klasy 2f. Występy i prezentacje dostarczały nam mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Największe wrażenie na jury zrobiła klasa 1D z panem Łukaszem Zasuwą na czele, która zdeklasowała konkurencję. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i liczymy na to, że to właśnie oni w następnym roku postarają się o równie wspaniałe i udane otrzęsiny dla nowych klas pierwszych.

Anna Bąk klasa 2f