Obóz naukowy 2021

Od poniedziałku, 6 września, trwa obóz naukowy klas maturalnych.

W urokliwym miejscu na Roztoczu, w ciszy i spokoju, nasi uczniowie intensywnie pracują, nadrabiając braki z poprzedniego roku oraz zdobywając nową wiedzę i kolejne doświadczenia. W blokach realizują zajęcia przedmiotowe w zakresie rozszerzonym (biologia, chemia, matematyka, fizyka, informatyka, historia, WOS, j. angielski), ale też i w terenie (geografia), a ponadto uczestniczą w lekcjach matematyki i j. polskiego na poziomie podstawowym. Mieli również okazję opowiadać o swych doświadczeniach uczniom klas pierwszych, którzy byli w tym samym miejscu na obozie integracyjnym. Przed nimi jeszcze chwila na relaks i poznanie najbliższej okolicy Krasnobrodu.

Zapraszamy na BLOG, by poznać wrażenia, którymi dzieli się trzecioklasistka Julka, i pooglądać zdjęcia.