O naszych siatkarzach

„Motywacja do wygranej jest ważna, ale motywacja do przygotowania się jest niezbędna”/ trener Joe Paterno

We wtorek, 21 lutego, na hali sportowej MOSIR w Tarnobrzegu odbył się sparing towarzyski hetmańskich drużyny siatkarskich z Klubem PS Siarka. Nasi siatkarze zaprezentowali się naprawdę dobrze. Po rozegraniu 6 setów, spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 1-3, którzy uczęszczają na SKS PS: Alicja Kuczyńska, Karolina Kapała, Natalia Kmuk, Zuzanna Świstek, Magdalena Markowicz, Kacper Leboda, Mateusz Solarki, Filip Baran, Kamil Trznadel, Arkadiusz Małek, Dominik Madej, Marcin Snopkowski, Alan Jajko i Mikołaj Mrzygłód. Sędziowie to panie: Barbara Mysiak (trener PS Siarka) i Dorota Skórska (trenerka hetmańskich siatkarzy). Wydarzenie uwiecznione zostało na zdjęciach. (Filip Baran)