O nas w mediach, czyli podsumowanie ostatnich wydarzeń z udziałem koła modelarskiego

W minionym tygodniu koło modelarskie uczciło 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę dwiema dużymi imprezami. Pierwszą była uroczystość 10.11 2021, zorganizowana przez władze Państwowej Uczelni Zawodowej im. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu pod hasłem,, Bezpieczna Niepodległa’’, a drugą 13.11.2021 XVIII Turniej Gry Bitewnej ,,Wrzesień 1939’’, który odbył się na Zamku Królewskim w Sandomierzu.

Bardzo aktywny udział w organizacji wydarzeń brali uczniowie: Jan Kędziora, Szymon Leszczyński, Michał Tutak, Amadeusz Wójcik, Kacper Kowalski, Grzegorz Rawski, Ziemowit Tłusty, Michał Leniart, Oliwier Oleksy, Maksymilian Szczerowoda i spoza szkoły Kacper Puzio, Franciszek Ciach.

Podziękowania należą się Pani Profesor Joannie Szpyt i jej zespołowi wokalnemu, który ubogacił swoim śpiewem, turniej w Sandomierzu.

Obydwie imprezy były dostrzeżone i szeroko relacjonowane w lokalnych mediach a także filmowane przez TVP Historia dla programu pt. ,,Było nie minęło…’’.

Zapraszamy na relacje filmowe i zdjęcia z imprez. (TC)