Nowy singiel Diany Ciecierskiej

Nowy singiel Diany Ciecierskiej

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania najnowszego teledysku absolwentki Hetmana, Diany Ciecierskiej, szerszej publiczności znanej jako półfinalistka „Mam Talent” oraz półfinalistka dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”. To właśnie w tym programie Diana po raz pierwszy zaprezentowała publicznie swój debiutancki utwór „Żyj z tym sam”, który ukazał się końcem kwietnia ubiegłego roku i zebrał bardzo pozytywne oceny.

Mieszkająca obecnie w Krakowie artystka wydała właśnie swój drugi singiel pt. „Diament”, którego uroczysta premiera miała miejsce 24 września na antenie programu „Dzień Dobry TVN”, a 1 października na kanale artystki na YouTubie. Informacją o wydarzeniu Diana podzieliła się ze swoimi fanami na Facebooku. Napisała – Kochani, w ten czwartek 24 września, po dłuższej przerwie, zaśpiewam dla Was, na żywo ze studia Dzień Dobry TVN, promując swój najnowszy singiel. Miłego odbioru i zapraszam rano przed telewizor. Piosenka jest energetyczna, napisana przez DREAM TEAM MI NU i Patryk Kumór, tańce wskazane.

Diana Ciecierska śpiewa od zawsze, jest laureatką prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Razem z siostrą, Natalią, tegoroczną maturzystką, także wokalistką, wielokrotnie uświetniały swoimi występami nasze hetmańskie koncerty a także ważne wydarzenia szkolne i lokalne. Gratulujemy! (AN)