Natalia Gazda laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych

Natalia Gazda, uczennica klasy 1b,  w tym roku szkolnym wzięła udział w wielu festiwalach wokalnych o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i wojewódzkim. W sumie zdobyła 19 nagród w konkursach o różnej tematyce.

Natalia zajęła pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki #singing 2 w Warszawie. Została również laureatką pierwszego miejsca dziesiątej edycji festiwalu wokalnego „THE GOLDEN VOICE” w Krakowie. W grudniu Natalia zajęła 1 miejsce na siódmym Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej „HU HU HA” oraz 3 miejsce na festiwalu „Bardzo Cicha Noc”. 10.06.2024 uczennica wyśpiewała pierwsze miejsce na „Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej” w Rzeszowie. Na konkursie była oceniana przez profesjonalnych muzyków i aktorów. W maju Natalia wzięła udział w Internetowych konkursach: „Zaśpiewane Wiosną”, „Zaśpiewane Jesienią” i „Śpiewaj razem z nami”, na których zdobyła pierwsze miejsca. Uczennica wzięła udział w wielu przeglądach piosenek patriotycznych. Między innymi zdobyła nagrodę główną Festiwalu Słowa i Piosenki „Biało-czerwona” oprócz tego wyśpiewała 3 miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej Polskiej i Ukraińskiej w Kielcach oraz na Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej w Rzeszowie. Uczennica została laureatką drugich miejsc na: Świętokrzyskim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbył się w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie oraz na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Patriotyczno-Religijnej. Natalia wzięła udział w 5 edycji festiwalu „W Krainie Baśniowej Piosenki”. Cały festiwal opierał się na śpiewaniu piosenek z bajek Disneya, a uczestników oceniali profesjonalni aktorzy grający w teatrach m.in. w teatrze „Buffo”, uczennica zajęła 1 miejsce. Na początku roku szkolnego Natalia, zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim przeglądzie wokalnym „Mistrzowie Piosenki” oraz drugie miejsce na konkursie wokalnym „Best Ofem”. Dziewiętnastym konkursem Natalii jest „Ogólnopolski Konkurs Piosenek Zbigniewa Wodeckiego”, którego Natalia została laureatką. Uczennice oceniali m.in. Sławek Uniatowski – polski wokalista, Adam Sztaba – polski pianista i kompozytor oraz Robert Janowski – polski piosenkarz i prezenter telewizyjny. 21 czerwca, Natalia weźmie udział w koncercie związanym z twórczością Zbigniewa Wodeckiego w Warszawie.

Natalce serdecznie gratulujemy tak wspaniałych sukcesów. W następnej odsłonie artykułu zapraszamy na rozmowę z wokalistką 🙂