Nasz akcent na Eurowizji?

Kilka dni temu odbyła się premiera nowej piosenki Daggi, (Dagmary Czechury, naszej absolwentki) “Przepis na niebo”, którą zamierza zgłosić na przyszłoroczną Eurowizję.

Dagmara to wokalistka, która wpisała się na stałe w historię Hetmana. Swoimi występami uświetniała  szkolne koncerty, akademie, była również laureatką wielu prestiżowych ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zaprezentowała się w drugiej edycji „X Factora”, a w 2015 roku wzięła udział w międzynarodowym talent show „Aim2Fame”, po którym otrzymała kontrakt i rozpoczęła karierę solową. Sama mówi o sobie, że kończyła wszystko co jest związane z tematami muzycznymi: szkołę w tym kierunku i studium aktorskie. W wakacje wzięła udział w trasie radia Eski, gdzie zaśpiewała razem z portugalskim wokalistą Drenchillem, twórcą hitu „Freed from Desire”. Warto dodać, że ze znanym brytyjskim producentem szykuje drugi utwór, który także wyśle na eliminacje eurowizyjne!

Dagmarze serdecznie gratulujemy premiery nowego teledysku i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, szczególnie za przyszłoroczną Eurowizję!