Nasi uczniowie w lokalnych mediach

Projekt przeSANDOmierz pomaga zdobyć nowe doświadczenia.

Maciej Wolak i Stanisław Hajduk (1b) gościli ostatnio w studio STV Sandomierz w programie „Gość Tygodnia”, w którym opowiadali o swoim projekcie społecznym realizowanym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z teorii”.  Nasi uczniowie w składzie: Weronika Furdyna, Stanisław Hajduk, Natalia Kmuk, Maciej Krakowiak, Maciej Wolak, tworzą zgrany i prężnie działający zespół. Sami o swoim projekcie mówią tak: ,,przeSANDOmierz to projekt mający na celu niejako wirtualnie oprowadzanie po zabytkowym mieście jakim jest Królewskie Miasto Sandomierz. Niektóre “zakamarki” tego miasta nie są znane, warto jednak zwrócić na nie uwagę. Nasza lista pełna będzie nieoczywistych punktów tego miasta znane jego mieszkańcom czyli restauracje, boiska, obszary o pięknym krajobrazie i propozycje miejsc ,w których spędzenie czasu na świeżym powietrzu ze znajomymi, czy rodziną jest lepsze niż “patrzenie w sufit”.

Projekt został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sandomierza. Młodzież gościła również w Tarnobrzeskim Radio Leliwa.

Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec: “PrzeSANDOmierz” czyli “Zwolnieni z teorii”.