Muzyczny zwiastun

W sobotę, 19 września br., miała miejsce premiera utworu Michała Paszty – „I Still Hope”, promującego dziesiąty tomik z „Biblioteki Hetmana”.

Nowy tomik szkolnej serii wydawniczej nosi tytuł „Hetman w pandemii” i ukaże się pod koniec tego roku kalendarzowego. Jednak już teraz odbyła się premiera piosenki promującej to wydarzenie. Autorem tekstu „I Still Hope” jest absolwent naszej szkoły, Michał Paszta. On też skomponował muzykę do utworu i akompaniował wokalistce. Pięknego, ciepłego głosu użyczyła piosence również absolwentka „Hetmana” – Natalia Ciecierska. Swoją cegiełkę do artystycznego przedsięwzięcia dołożyła także tegoroczna maturzystka, Julia Turbacz z klasy IIIb, przygotowując ilustrację inspirowaną kompozycją Michała. Michał i Natalia wykonali utwór „I Still Hope” podczas wspólnego koncertu, który odbył się 19 września w romantycznej scenerii restauracji „U Rybaka” w Grębowie. Wykonawcom należą się wielkie brawa za piękny koncert i mnóstwo muzycznych wzruszeń, których dostarczyli słuchaczom. A nam nic innego nie pozostaje jak, nucąc pod nosem „I Still Hope”, cierpliwie czekać na premierę nowego tomu hetmańskiego wydawnictwa.