Mikołajki dla schroniska

Święta to czas przepełniony miłością, dobrocią, a przede wszystkim chęcią pomagania innym i solidarnością. Tegoroczne święta będą dość nietypowe i trudne dla nas wszystkich. Z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Bożego Narodzenia, Sejmik Uczniowski  pragnie ogłosić świąteczną zbiórkę karmy, smakołyków, koców, ręczników i wszystkiego, co może przydać się zwierzakom z tarnobrzeskiego przytuliska. Drodzy Hetmaniacy! Jeśli chcecie wesprzeć naszą Akcję Mikołajkową, to w terminie od 24 listopada do 14 grudnia, przynieście ofiarowane rzeczy do budynku szkoły, gdzie przy wejściu ustawimy pudełko, do którego będzie można wrzucić jedzenie, koce  i karmę. Kochani, pokażcie Wasze ogromne serducha. Liczymy na Was! Bądźmy solidarni!

W razie jakichkolwiek pytań – piszcie śmiało do członków SU. Przesyłamy Wam dużo miłości i wytrwałości na nadchodzący czas.

Justyna Kosior

🙂 🙂 🙂 🙂