Międzyszkolne zawody w siatkówkę mężczyzn

7 grudnia 2022 r. odbyły się międzyszkolne zawody siatkówki mężczyzn w Tarnobrzegu w ramach licealiady. Turniej rozegrany został w ZS1. Uczestniczyło w nim łącznie 6 drużyn ze szkół ponadpodstawowych. Drużyny te zostały podzielone na 2 grupy.

I grupa: LO-Jachowicz, ZS3-Budowlanka, LO SMS

II grupa: ZS-Górnik, ZS1, I SLO Hetman

Naszą szkołę w meczach reprezentowali: Kacper Leboda (3A), Mateusz Solarski (3A), Filip Baran (3D), Kamil Trznadel (3D), Marcin Snopkowski (3D), Dominik Madej (2A), Arkadiusz Małek (2A), Mikołaj Mrzygłód (1D). Po ekscytujących meczach w grupach, drużyna Hetmana zagrała końcowy mecz z drużyną LO SMS i zdobyła IV miejsce. Do etapu rejonowego przeszła niepokonana drużyna LO.

Gratulujemy naszym zawodnikom zaangażowania, chęci walki i życzymy powodzenia na następnych turniejach. (FB)