Koncert walentynkowy za nami…

W miniony wtorek w naszej szkole odbył się coroczny koncert z okazji walentynek. Jak zwykle wykonawcy zaprezentowali się świetnie, nie tylko śpiewając, ale też grając na różnych instrumentach.

Artyści nawiązywali w swoich utworach do tematu miłości z okazji obchodzonego święta. Muzyka przez nich wykonywana nie mówiła tylko o miłości romantycznej, ale też o uczuciu w rodzinie czy miłości do przyrody i ojczyzny. Wielu z nich wybrało piosenki z bajek Disneya między innymi ,, Kolorowy wiatr” z ,,Pocahontas” czy ,,Ty druha we mnie masz” z ,,Toy Story”. Inni zainspirowali się klasykami światowego kina i przypomnieli nam piękne utwory z filmów takich jak ,,Narodziny gwiazdy” czy ,,Miasto 44″.
Wśród widowni, która miała przyjemność oglądać to muzyczne wydarzenie byli nie tylko Hetmaniacy i nauczyciele, ale także rodzice naszych uczniów oraz absolwenci, którzy w czasie wypoczynku po wyczerpującej sesji przyszli właśnie do Hetmana spędzić uroczy wieczór. Za obecność dziękujemy wszystkim!
Na koniec, jak to zazwyczaj bywa, nasi artyści zaprezentowali się wspólnie w piosence „Miłość rośnie wokół nas” z filmu „Król lew”. W koncercie udział wzięli: Emil Trela, Emilia Piątkowska, Maciej Krop, Grzegorz Rawski, Emilia Roman, Aniela Roman, Magdalena Mroczka, Blanka Bobula, Bruno Jaworski, Patryk Socha, Julia Kutyła, Kuba Wąsik, Klaudia Huk, Emilia Barnaś, Weronika Graczyk, Patrycja Gorczyca, Maja Saramak, Dominika Kowalska, Kacper Kowalski, Roksana Dziura, Iga Kwarciany, Weronika Czechura i Julia Wolanin. Całość profesjonalnie poprowadziły Julia Tworek i Zuzanna Świstek, a scenografią i opięką artystyczną zajęła się pani Katarzyna Łazowska.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu, wszystkim śpiewającym i tym, którzy w ten wieczór z nami byli.

(Zuzanna Świstek 3a)