Już dzisiaj! Weź udział w spotkaniu z aktorem i wokalistą Adrianem Wiśniewskim

Specjalnie dla wszystkich Hetmaniaków spotkanie z ciekawym człowiekiem!

ADRIAN WIŚNIEWSKI – aktor i wokalista, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Współpracuje z Teatrem Narodowym i Teatrem Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu i Gliwickim Teatrem Muzycznym. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”. Zagrał w dwóch przedstawieniach dyplomowych w reż. Wojciecha Kościelniaka: rolę Demetriusza w Śnie Nocy Letniej. Trans ? Operze oraz Józefa K. w Procesie spektaklu muzycznym. W pracy nad Procesem pełnił też funkcję asystenta reżysera. W PWST asystował również Prof. Januszowi Szydłowskiemu i Prof. Andrzejowi Zubkowi, wykładowcom przedmiotu „piosenka aktorska”. Brał udział w kilku dużych koncertach, m.in. w zorganizowanym przez Instytut Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach koncercie Negro Spirituals & Gospels w siedzibie NOSPR w Katowicach. Uczestniczył w licznych warsztatach teatralnych, m.in. w zorganizowanych przez Theater Brett w Wiedniu miesięcznych warsztatach dla studentów szkół teatralnych w ramach projektu „Mitteleuropäische Theaterkarussell”, zakończonych spektaklem Marktplatz der Welt na podstawie prozy J. A. Comeniusa. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w Idiocie w reż. W. Kościelniaka. Obecnie jest związany z uwielbianym przez młodzież  zespołem wokalnym Accantus! Od wielu lat prowadzi zajęcia aktorskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie. Instruktor teatralny na ogólnopolskich Obozach Artystycznych.

Spotkanie z  panem Adrianem odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 16.00 na platformie Zoom.

Wszelkich informacji udziela p. Kamila Wolska. Osoby chętne proszone są o wysłanie wiadomości e-mail pod adres kamilawolska@hetman.edu.pl w celu przesłania linku do spotkania.

Serdecznie zapraszamy!