Jeden z piętnastu

Miła wiadomość dotarła do nas z Warszawy. Dyrektor naszej szkoły, Pan Paweł Dobrowolski znalazł się w ścisłym finale ogólnopolskiego konkursu „Super Dyrektor 2022”.

W dniach 19-20 października 2022 r. odbywał się w Warszawie IX Kongres Edukacja i Rozwój. Jednym z wydarzeń kongresu była gala IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Super Dyrektor 2022”. Organizatorami konkursu są redakcje pism „Dyrektor Szkoły” i „Wczesna Edukacja”, a jego celem jest „ wyłonienie i ukazanie szerszemu środowisku edukacyjnemu dyrektorów liderów, którzy szukając nowych pomysłów i stosując pionierskie metody, łączą w swoich działaniach profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli”. Zgłoszone kandydatury dyrektorów z całej Polski przechodzą weryfikację pod czujnym okiem powołanego jury. Nominację do finału otrzymują najlepsi z najlepszych. W tym roku na warszawską galę zaproszono 15 wyróżnionych. Jesteśmy bardzo dumni, że w tym zaszczytnym gronie znalazł się również Pan Paweł Dobrowolski, dyrektor naszej szkoły. Uhonorowany, dziękując za wyróżnienie, skromnie podkreślał, iż „Bez kadry pedagogicznej nie ma dyrekcji”.