I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Śnieg prószy za oknem, dni są coraz krótsze i powoli zbliżamy się do najpiękniejszych świąt w roku. Jest to również czas kiedy częściej myślimy o drugim człowieku i otwieramy nasze serca na pomoc.

W dniu 6 grudnia, późnym popołudniem, ekipa Świętego Mikołaja (5 wolontariuszy i p. Łukasza Zasuwa) dostarczyła 13 paczek do tarnobrzeskiego Domu Dziecka – Placówki Opiekuńczej przy ul. Świętej Barbary. Tego samego dnia, upominki przygotowane przez uczniów i nauczycieli Hetmana pojechały do Domu Dziecka w Skopaniu. Dwunastu uczniów wraz z p. Dorotą Skórską i p. Elżbietą Małgorzatą Chabel zebrało się, by rozświetlić mikołajkowy czas najmłodszym. W prezencie ochotnicy otrzymali ogromną dawkę uśmiechów i moc wdzięczności!

W imieniu Dzieci, my, wolontariusze, serdecznie dziękujemy za akcję charytatywną „Paczka mikołajkowa”! Wychowankowie placówek opiekuńczych (w Skopaniu i w Tarnobrzegu) dzięki Wam doznali magii prawdziwego Mikołaja i zostali zaopatrzeni w najpotrzebniejsze rzeczy.

Jeszcze raz, z głębi serca dziękujemy wszystkim nauczycielom i wychowawcom klas za sprawną organizację prezentów! Ogromne podziękowania kierujemy także w stronę Was – uczniów, za równie szybkie pozbieranie odpowiedniej kwoty w klasach i przygotowanie paczek!

Jesteśmy wdzięczni za Wasze szczere, ludzkie serce!

Szkolny Klub Wolontariusza