Hetmański Event Olimpijski okiem reporterów HetManiak TV

Całe prawdziwe życie jest spotkaniem”, mawiał wybitny filozof Martin Buber. Redaktorzy szkolnej telewizji zapraszają serdecznie na relację z pierwszego w historii szkoły „Eventu Olimpijskiego”, który odbył się w maju.

23 maja wraz z Dyrekcją i nauczycielami spotkali się wszyscy ci, którzy w ubiegłym roku szkolnym wywalczyli tytuły finalistów i laureatów czy zakwalifikowali się co najmniej do etapu okręgowego olimpiad „ministerialnych”; uzyskali tytuły finalistów/laureatów w ogólnopolskich konkursach dających przepustkę na wyższe uczelnie albo osiągnęli wybitne sukcesy sportowe.

Wracamy do tego wydarzenia w październiku nowego roku szkolnego, ponieważ właśnie teraz wielu uczniów zamierza kontynuować lub dopiero rozpoczyna swoją przygodę z olimpiadą. Posłuchajcie co mówią o swoich doświadczeniach Wasze koleżanki i koledzy 🙂