HetManiak TV zaprasza na vloga z wycieczki zagranicznej

Czy Hetmaniacy złapali bakcyla podróżowania? Na to pytanie odpowiedzi szukali nasi dziennikarze ze szkolnej telewizji. Zapraszamy na vloga z wycieczki Czarnogóra – Serbia – Albania.

Vlog to zbitka dwóch słów – video oraz blog. Jest to rodzaj internetowego dziennika w formie video, niekiedy tworzonego nawet codziennie i publikowanego na platformie społecznościowej, np. YouTube. Może być amatorski lub profesjonalnie zmontowany. Kiedyś najczęściej nagrywany był przez influencerów i celebrytów, dziś może być tworzony przez każdego, kto potrafi zainteresować swoimi treściami odbiorców.

Czy naszym szkolnym dziennikarzom uda się Was zaintrygować i zachęcić do kolejnych wspólnych wyjazdów? Sprawdźcie sami!