Hetmaniacy w Krasnobrodzie

Jak co roku tradycji Hetmana stało się zadość i uczniowie klas maturalnych wyjechali na pięciodniowy obóz naukowy do Ośrodka  Szkoleniowo-Wypoczynkowego PSZCZELINIEC w Krasnobrodzie.

Pełni wrażeń i wakacyjnych wspomnień, w pięknych okolicznościach roztoczańskiej przyrody weszliśmy w całoroczne przygotowania do egzaminu maturalnego. Kilkuletnie doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że jest to najlepsza forma rozpoczęcia tak trudnego dla uczniów roku szkolnego. W czasie trwania obozu uczniowie podzieleni na grupy przedmiotowe uczestniczą w zajęciach zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Piękna pogoda i leśny klimat sprzyjają spacerom po zajęciach i odprężeniu po intensywnej pracy, a maturzyści już niecierpliwie czekają na jutrzejsze ognisko. Przed nami jeszcze trzy dni zajęć i szczęśliwy powrót do domów.

Piękna pogoda dopisuje, humory też. Tylko pozazdrościć!

Od poniedziałku normalny rytm pracy i spotkanie z całą społecznością szkolną. Do zobaczenia!

(KW)