Hetmaniacy w Dzień Dobry TVN?

W ubiegłą niedzielę, 9 maja, w Tarnobrzegu pojawiła się ekipa filmowa z prestiżowego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Kręcili materiał na temat projektu społecznego #PoznajMYTarnobrzeg, realizowanego przez grupę uczniów tarnobrzeskiego „Hetmana”.

To słowa z nagłówka Tygodnika Nadwiślańskiego. Czy to fake news, których ostatnio pełno w mediach? Ależ nie! Nasi uczniowie przeżyli super przygodę.

Już w najbliższy czwartek, 13.05.2021 włączcie swoje telewizory, a zobaczycie projekt naszych Hetmaniaków! Pojawią się oni w programie Dzień Dobry TVN.

Tak nasi uczniowie opisują to wyjątkowe wydarzenia na swoim blogu i w wywiadzie dla Tygodnika Nadwiślańskiego:

Przez ostatni weekend trwały intensywne nagrania do emisji materiału. Pokazywaliśmy, w jaki sposób odnaleźć skrytki, co się w nich znajduje, a także pokazaliśmy naszą pracę zza kulis! Oczywiście nie zdradzamy dokładnych lokalizacji keszy 😉

Gorąco dziękujemy firmie Emitel oraz Zwolnionym z Teorii za otrzymanie tej wyjątkowej szansy! Ogromne podziękowania przesyłamy również Panu Dyrektorowi Pawłowi Dobrowolskiemu za obecność w szkole nawet w niedzielę ;). 

– Nagrania w niedzielę trwały około 3 godzin. Ekipa z TVN filmowała sceny, na których szukaliśmy skrytek i opowiadaliśmy nieco na temat koncepcji projektu. Każdy z nas był lekko zdenerwowany, ale mamy nadzieję, że nie będzie tego widać na odbiornikach – mówi ze śmiechem Kacper Janczy. – Zachęcamy wszystkich do obejrzenia programu Dzień Dobry TVN już w ten czwartek w trakcie porannego pasma śniadaniowego. 

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i czekamy na czwartkowy program!