Hetmaniacy laureatami samorządowego konkursu nastolatków Ośmiu Wspaniałych 2022!

Ogromnie cieszymy się, że nasi uczniowie zostali wyróżnieni w 28. tarnobrzeskiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych.

Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół podstawowych i średnich w wieku 10-20 lat, indywidualnie zaangażowani w wolontariat oraz zrzeszeni w szkolnych kołach i klubach wolontariatu. Jan Sroczyński i Kacper Janczy, bo o nich mowa to wrażliwi, energiczni, pomysłowi młodzi ludzie, którzy z pewnością nie raz nas jeszcze czymś pozytywnie zaskoczą. Pomysłów im nie brakuje dlatego też trzymamy mocno kciuki za ich rozwój osobisty i działalność wolontariacką.

Dodatkowo jak podaje Echo Dnia w artykule o wszystkich laureatach i przebiegu konkursu: „Decyzją kapituły to właśnie Kacper Janczy będzie reprezentował Tarnobrzeg w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie. Licealista dał się już poznać jako realizator projektu społecznego „Poznajmy Tarnobrzeg” promującego geogaching. Jest także mentorem i ambasadorem olimpiady „Zwolnieni z teorii”, pomaga młodym ludziom tworzyć projekty społeczne.”

Jeszcze raz ogromne gratulacje chłopaki!

Udowadniacie, że „ludzi dobrej woli jest więcej…” dlatego jesteśmy dumni. (KW)