HETMAN♪♪TKI 2021 – podsumowanie konkursu

Wczoraj, w naszej szkole, miał premierę I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej HETMAN♪♪TKI 2021. Młodzi wokaliści zmierzyli się ze sobą w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe, (klasy VI, VII, VIII) i szkoły średnie. Jury w składzie: Krzysztof Zwierzyński – przewodniczący, Marta Wciseł, Joanna Szpyt, Agata Niño- Chwałek i Natalia Ciecierska po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłonili laureatów.

Wyniki konkursu:

W I kategorii – szkół podstawowych

– I miejsce – Zofia Piwowar – uczennica 8 klasy SP nr 9 w Tarnobrzegu

– II miejsce – Michalina Tworek – uczennica 7 klasy SP nr 10 w Tarnobrzegu

– III miejsce –  Marta Mortka – uczennica 7 klasy SP nr 10 w Tarnobrzegu

W II kategorii – szkół ponadpodstawowych

– I miejsce – Amelia Korona – uczennica III klasy II LO w Sandomierzu

– II miejsce – Emilia Piątkowska – uczennica III klasy I SLO Hetman w Tarnobrzegu

– III miejsce – Grzegorz Rawski – uczeń II klasy I SLO Hetman w Tarnobrzegu

Wczorajszy wieczór obfitował w moc atrakcji. Na scenie, oprócz uczestników konkursu pojawiły się bowiem gwiazdy wieczoru: Natalia Ciecierska – absolwentka Hetmana, wokalistka, laureatka wielu prestiżowych konkursów zarówno ogólnopolskich jak i wojewódzkich, Jakub Dryś – uczeń klasy 3a oraz grupa nauczycieli I SLO w piosence niespodziance. Całość brawurowo poprowadzili uczniowie Hetmana: Zuzanna Świstek, Hubert  Myszka i Mateusz Trzaska. Za nagłośnienie i obsługę mikrofonów serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Piątkowskiemu i Panu Krzysztofowi Wolskiemu. Dżingiel i oprawa muzyczna koncertu: zespół „Przepióreczka” w składzie: Jakub Wąsik, Jan Szwagierczak, Szymon Szulich i Michał Śmiłowski. Operatorzy świateł:  Julita Bartyzel i Bartłomiej Stylski.

Serdecznie gratulujemy laureatom a wspaniałej publiczności dziękujemy za cudowny czas!

Zapraszamy za rok 🙂