Grand Prix dla Emila Treli na Festiwalu Piosenek Andrzeja Poniedzielskiego w Warszawie

Miło nam podzielić się informacją, że uczeń naszej szkoły, Emil Trela (1d), zdobył Grand Prix 13 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się 16 października w Domu Kultury Dorożkarnia w Warszawie. Konkurs rokrocznie odbywa się pod patronatem innego artysty, tym razem zaprezentowano utwory Andrzeja Poniedzielskiego. Na scenie wystąpiło mnóstwo utalentowanych wokalnie młodych ludzi, a w jury zasiedli: Ewa Kuklińska, Mietek Szcześniak i Michał Sobkowski. Emil zaprezentował  dwie piosenki : „Teatr uczy nas żyć” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego oraz utwór „Wiem” z repertuaru Grzegorza Turnaua, z czego drugiemu wykonaniu towarzyszył  akompaniament na pianinie. Dodatkową nagrodą dla laureatów jest udział w koncercie laureatów MIT TON, który ma miejsce w Muzycznym Studio PR im. Agnieszki Osieckiej oraz nagranie wspólnej płyty. Emil ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia zarówno w ogólnopolskich, jak i międzynarodowych konkursach wokalnych. Swoją przygodę ze śpiewaniem i grą na klawiszach młody wokalista rozpoczął w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Emilowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów artystycznych.

.