„Grajmy Panu”!!!

Styczeń to miesiąc wspólnego wykonywania pięknych kolęd i pastorałek. W tradycji polskiej siadamy przy choince w otoczeniu najbliższej rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i … kolędujemy!

Zapraszamy do wysłuchania muzycznych interpretacji kolęd w wykonaniu Uczniów oraz Nauczycieli naszej szkoły. Miło będzie wysłuchać solowych utworów, a szczególnie rodzinnych oraz koleżeńskich duetów! Pięknie dziękujemy za włożoną pracę, zaangażowanie i przekazaną w utworach dobrą energię.

Swoje wykonania zaprezentują: Zofia Ryś z kl. IIIa (wiolonczela) z Mamą (pianino), Antoni Zięba z kl. IIg (pianino), Patrycja Glica z kl. IIb (klarnet) z Tatą (saksofon barytonowy, pianino), Szymon Szulich z kl. IIg (gitara elektryczna), Aleksander Polnicki z kl. IIf (gitara akustyczna i elektryczna), Hubert Wiater z kl. IIf (wokal) w duecie z Jakubem Radzimem z kl. Ic (wokal, keyboard), Patryk Socha z kl. Ib (wokal, gitara, keyboard), artysta anonimowy (wokal, gitara) oraz Nauczyciele: p. Anna Niedźwiedź (pianino), p. Sylwia Wychowaniak (pianino), p. Joanna Szpyt (pianino) z Córką (skrzypce) oraz p. Tomasz Ciach (gitara) z Synem (akordeon).

Poddajmy się urokowi dobrze znanych melodii, ucieknijmy na chwilkę z naszej zabieganej codzienności i jeszcze raz poczujmy atmosferę Świąt Bożego Narodzenia! Zapraszamy, życzymy miłych wrażeń!