Emilka, Kuba i Grzegorz nagrodzeni w Konkursie „Ośmiu Wspaniałych”

Nagrody w ramach Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” wręczone!

Miło nam poinformować, że 28 stycznia 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród ubiegłorocznym liderom konkursu. “Ósemka Wspaniałych” osób spotkała się więc ponownie, aby odebrać zasłużone wyróżnienia, gratulacje a także nagrody rzeczowe od Prezydenta Miasta Tarnobrzega, Dariusza Bożka. Emilia Roman (2e), Jakub Dryś (2a) i Grzegorz Rawski (1b) mogą być z siebie dumni, gdyż zdobywając takie wyróżnienie udowadniają, że są wzorem dla innych. Nasi uczniowie są wspaniali!  Znakomicie się uczą, realizują swoje pasje, są kreatywni, angażują się w różnego typu inicjatywy, zarówno szkolne jak i pozaszkolne. Biorąc udział w projektach społecznych działają nie tylko dla miasta ale przede wszystkim dla innych, dzielą się dobrem i są gotowi wyciągnąć rękę do potrzebującego oraz pospieszyć mu z pomocą.

“Hetman” dołącza do gratulacji! A o samym wydarzeniu możemy przeczytać jeszcze w sandomierskiej edycji Gościa Niedzielnego.