Egzaminy semestralne w „Hetmanie”

Egzaminy maturalne dobiegły końca w ubiegłym tygodniu, a ten tydzień uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich „Hetmana” rozpoczęli od egzaminów semestralnych, które, zgodnie z planem pracy na ten rok szkolny, odbywały się  29 i 30 maja. W poniedziałek, 29 maja, klasy drugie zmierzyły się z arkuszem z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, a klasy trzecie rozwiązywały zadania z wybranego przedmiotu oraz z języka angielskiego, oba na poziomie rozszerzonym. We wtorek, 30 maja, klasy pierwsze napisały część testową i wypracowanie z języka polskiego na poziomie podstawowym, klasy drugie przystąpiły do egzaminu z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym, natomiast klasy trzecie rozwiązały arkusz z matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Wierzymy, że wykazaliście się zdobytą wiedzą, opanowaliście stres, uzyskacie satysfakcjonujące wyniki, a w następnych latach ze spokojem przystąpicie do egzaminu maturalnego.  (DRz)